"nokta" ile dönmek

acılar içindeydim günlerdir.yürüyememenin verdiği sıkıntıyla engellileri daha iyi anlamama vesile olan bu kazaya teşekkür ederim..yaşamayan bilmezmiş.. doğruymuş cidden..sevenin halinden sevenler anlar diye sürüp giden o şarkı gibiyim..yürüyemeyenin halinden de yürüyemeyen anlıyor dolayısıyla:)

empatiyi çalıştıran bir motor ..ya da şüküre vesile bir hadise.. ne olursa olsun çok şey öğrendim .hissizleşmedim. bu sayede yazmayı yeniden sevdim..terkettiğin birine dönerek onu yalnızlıktan kurtarmanın verdiği iç rahatlığıyla sarılıyorum şimdi yazıya.. ne yazacağıma karar veremeden başlayıp genelde hiç yazmayacaklarımı yazarken yakalıyorum kendimi..keşke yazmasaydım demiyorum yazdırana şükrediyorum..

tutarsızlıklarımla..heyecanlarımla..deliliklerimle..belki de şizofrence bir tutkuyla geri dönüyorum uzun uzadıya yazmaya ..

yazıp sevindireceklerim olduğu gibi üzeceklerim de olacak biliyorum...kendime haince davranır gibiydim. yazmadığım günlerde o kadar birikmiş ki harflerim durduramıyorum .yeni bir kazaya neden olmamak için şimdilik "nokta"..

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !