GüNeŞ im iyiki varsın ve gökteki şu sarı yıldızdan bile daha çok

neden bu kadar bekledim güneşime yazmak için bilmiyorum..güneşim iyiki varsın ve gökteki şu sarı yıldızdan bile daha çok ısıtıyorsun içimi..

güneşim,sen kim olduğunu biliyorsun ayrı ayrı söylemenin manası yok tüm bunları .biliyorum ki güneş parçalanırsa ısınamayız..ben bir yazıcam ama üstüne ayrı ayrı alın..sen bence bir çok şeysin güneşim..ilk bağlılığım ,ilk gözyaşım,ilk terkedişim,ilk geri dönüşüm..senin için bir çok şeyden vacgeçtim güneşim..seninle aydınlanıp yolumu bulmama yardımcı olmanda bende sana yardım ettim ama en çok sen parladın hayatımda. seni anlatmaktan ben yorulmadım ancak dinleyenler bile bıkmadıktan sonra ben yine ve hep anlatıyorum..bizi..

bir sonbahar yağmurunda nasıl ıslandığımızı mesela..karlı bir günde oynadığımız o ilk kartopunu..en sevdiğimiz dondurmaları bile..

kaçışlarımızı ,kovalanışlarımızı,dikbaşlılıklarımızla birbirimie küstüğümüzde duyduğumuz azapları anımsayıp gülüyorsan  ve şu anda hayalinde bir çok şey canlanmış gözlerini dolduruyorsa öylece..benim gibi "keşke burda olsa ve ellerini tutup derdimi anlatabilsem" diyorsan unutma güneşim ben her yerdeyim.. sen de öyle..sendebulduklarımı başkasında göremeyişimden belki biraz hırçınım..

gülüşünü düşünüp sesini hayal etmek ...resimlerine bakıp donuk bir zaman diliminde seni sevmek dostluğunu özlemek demek

sana binlerce satır yazacakken hep yarım bırakmak demek..tamamlanmasını istememek

bin yıl geçse de hiç batmayacaksın güneşim...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !